Informacje o mnie

Jak dość łatwo zgadnąć jestem pracownikiem Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Szczecińskiego. Moje zainteresowania naukowe dotyczą tematyki związanej z rachunkowością, sprawozdawczością finansową itd. Szczególnie jednak interesuje mnie rachunkowość finansowa i historia rachunkowości.

Owocem mojej pracy są skromne publikacje z dziedziny rachunkowości, których listę można znaleźć tutaj. Osoby zainteresowane treścią artykułów proszę o kontakt. W miarę możliwości udostępnię publikację. Rachunkowość jest oczywiście moją pasją, ale moje życie na szczęście się na niej nie kończy…

Interesuję się:

· motoryzacją: szczególnie starymi modelami Mercedesów (Np. W123 czy W126). Zbieram ich zdjęcia, prospekty i wciąż marzę, że w przyszłości znajdę czas i pieniądze, żeby zostać posiadaczem takiego zabytkowego już przecież pojazdu. Najbardziej podobają mi się modele coupe (również W124).

· turystyką: lubię się przemieszczać, najlepiej szybko i daleko, siedzenie w domu mnie męczy.  Każdą wolną chwilę staram się poświęcić na poznawanie świata. Najwygodniej chyba poznaje się nowe miejsca zza szyb samochodu, ale ostatnie lata przekonały mnie, że równie ciekawie może być na rowerze. Lubię wędrówki, najlepiej po górach, które kryją dziesiątki zniszczonych zamków. Właśnie ruiny pasjonują mnie najbardziej. Tworzą atmosferę sprzyjającą refleksji.

· muzyką: bez zmian, wiernie słucham Kultu, Kazika (w różnych odmianach), Starego Dobrego Małżeństwa i Pink Floyd.


Zdjęcia do przejrzenia:
Zdjęcia Mercedesów
Sudety2004_1
Sudety2004_2
Ślubne